Upravit stránku

PÁR SLOV PROČ PRÁVĚ TEPELNÁ IZOLACE

URSA PUREONE DF 39 je univerzální, difuzně otevřená izolace z minerální vlny na bázi skla, bílé barvy. Je dodávaná ve formě rolí. URSA PUREONE je nová generace minerální izolace, která neobsahuje zbytkový formaldehyd a je uživatelsky nadstandarně příjemná.

Špičkový výkon

V nové generaci URSA PUREONE jsou zachovány tradiční silné stránky - tepelné a akustické vlastnosti, odolnost a výborné mechanické vlastnosti. URSA PUREONE nabízí skvělý pomě cena / tepelný odpor, spolu s jeho vynikající zvukovou izolací a požární odolností.

Uživatelský komfort

URSA PUREONE je bezpečný produkt. Poskytuje vysokou  úroveň bezpečnosti v případě požáru, zajišťuje tepelný a  zvukový komfort a snižuje výdaje za energie. Naprosto zásadní je, že neobsahuje povolené zbytkové formaldehydy, běžně se vyskytující ve stavebních i jiných produktech.

Snadná manipulace

URSA PUREONE je velmi uživatelsky příjemný izolační materiál. Minerální izolace ze skelné vlny je kompaktní, lehká, nedráždivá a pachově neutrální. Tyto důležité výhody uživatelům zajišťují snadnou manipulaci a instalaci v konstrukci.

Šetrný k životnímu prostředí

Hlavní výrobní surovinou je písek, jeden z nejrozšířenějších minerálních zdrojů planety a až 50% recyklovaného skla. URSA PUREONE během své životnosti ušetří až 600 krát více energie, než kolik je jí potřeba k jeho výrobě. Dále také snižuje emise CO2 až 250krát ve srovnání s CO2 vznikajícím při jeho výrobě a přepravě.

OBLASTI POUŽITÍ:         

  • šikmá střecha: ideální pro zateplení mezi krovy a kompletního střešního pláště
  • svislé konstrukce: montovaná konstrukce obvodového pláště, lehké příčky
  • horizontální konstrukce: zateplení stropu a izolace šikmé střechy.

 

JAK SPRÁVNĚ POSTUPOVAT PŘI MONTÁŽI MINERÁLNÍ VATY

    Nahoru